Milé dámy, srdečne vás vítam na stránkach Joanah

Pri svojej práci používam holistický spôsob a zakladám si na individuálnom a starostlivom prístupe ku klientom. Každá klientka či klient ma zaujíma ako človek, ktorý má svoje radosti i starosti, a vytváram im osobné poradenstvo a terapie na mieru.  

 

Zastávam názor, že každá žena má právo byť nádherná, šťastná, zdravá, spokojná a milovaná. Iba ak také sme, vieme túto úžasnú silu a energiu využiť nielen pre seba, ale i šíriť ju ďalej. Je dôležité a potrebné túto našu vnútornú silu a krásu starostlivo regenerovať a dopĺňať, dopriať si pravidelné rozmaznávanie a radosť.

 

Okrem individuálnej starostlivosti ponúkam tiež skupinové aktivity, a to pravidelné semináre pre ženy, cvičenie pre zdravý chrbát, meditácie, rôzne workshopy a prednášky.    

                                                                   

Svoju cestu pomáhať ľuďom som si zvolila už pri absolvovaní zdravotníckej školy - zdravotnícky laborant, netušiac, že ma to posunie k mojmu poslaniu. Po odchode zo zdravotníctva som začala s masážami absolvovaním siedmych kurzov s vedomím, že je to prechodná cesta k mojmu naplneniu poslania pomáhať ľuďom dotykom, počúvaním, komunikáciou...

 

Po rokoch praxe s ľuďmi a práce sama na sebe sa mi otvorili informácie na jemnohmotnejšej úrovni. Venujem sa terapii  telovými a čakrovými sviečkami, harmonizačným terapiám, terapii krištálmi, seminárom pre ženy, konzultáciám, meditáciám, vediem cvičenia pre zdravý chrbát a energeticko omladzujúce a ozdravujúce cvičenia. Pracujem celostne, aby klient dostal všetko, pre potrebu tela aj duše.

 

Úprimne a s láskou odovzdávam informácie a verím, že tí,  ktorí ma požiadajú o radu a terapiu, sú naplnení a dostávajú to, čo potrebuje ich duša, telo. A to je zmyseľ a krása mojej práce, za čo ďakujem.

 

Teším sa na vás!

 

S láskou Janka - Joanah