Workshopy a kurzy

Niečo pekné pre seba urobiť, potešiť svoju dušu aj telo - s týmto cieľom pre vás pripravujem semináre a kurzy. Na seminároch a kurzoch vládne zábava a priateľská atmosféra. Stretávajú sa tu iba ženy, takže medzi sebou nemáme zábrany ani bloky. Dá sa povedať, že tieto kurzy sú taký malý ženský kruh. Porozprávať sa s priateľkami, zdielať svoje pocity, túžby i smútky, zároveň naučiť sa niečo nové a pekné, to je najjednoduchšia a najstaršia forma psychoterapie.
 
Som Nádherná, Som Žena
 

JE SKVELÉ INŠPIROVAŤ SA V KRUHU NÁDHERNÝCH ŽIEN!
Prijať sa, pochopiť sa, naučiť sa o sebe niečo nové - to sú hlavné dôvody, prečo sa stretávame na tomto seminári. Ak máš chuť objaviť klenoty skryté v hlbine mora tvojej duše, pridaj sa k nám. 

 

PROGRAM WORHSHOPU:

Teoretická časť:

10:00 - zahájenie, zoznámenie, osobné príbehy

1. Žena a jej životná cesta - rozprávanie, žena a jej úloha z duchovného hľadiska, aká je konkrétne vaša životná cesta a vaša úloha tu a teraz? Aké sú vaše silné stránky a na čom ešte popracovať? 

2. Význam terapie telovými sviečkami - riešenie ženských problémov na úrovni tela aj duše, príklady z praxe, ako prišli na svet babatka po sviečkovej terapii, alebo povzbudenie pri ťažkých životných skúškach. 
3. Sebavedomie, sebaprijatie, sebaláska. Prečo mám stále problémy s mužmi? Prečo si neviem nájsť partnera? Prečo sa mi nedarí v práci Prečo nie som ohodnotená? Prečo mám zlé vzťahy v práci. Ako prekonať bolesť zo straty blízkeho alebo onkologickej diagnózy?12:30 - 13:30 - prestávka na obed

 


Praktická časť:

1. Automatická kresba - sebavyjadrenie a naše ženstvo vyjadrené pomocou automatickej kresby. 


2. Ako byť nádherná pomocou bioenergie, ako byť mladá a svieža, ako sa udržiavať zdravá a mladistvá i v pokročilom veku - skvelé a overené tipy od Joanah

3. Spoločná meditácia, ktorú som pre vás citlivo napísala, pri nádhernej relaxačnej hudbe so zvukmi mora, alebo samoliečenie či čakrová meditácia, podla individuálnych potrieb účastníčok.

Záver okolo 17:00

Prineste si so sebou farebné ceruzky, poprípade podložku na písanie A4 a niečo na prezutie. Doporučujeme priniesť si dlhú sukňu alebo šatku pre zvýraznenie ženskosti. :) 
Voda, káva a čaj je k dispozícii, obed si zaistí každá individuálne.

 

CENA WORKSHOPU:

 

Prihlásenie  na joanahjanka@gmail.com alebo 0908126696.