Harmonizačné terapie

Harmonizačné terapie sú jemné dotykové techniky spojené s jemnou masážou a rôznymi terapeutickými pomôckami k celkovému uvoľneniu  a harmonizácii tela i duše. Jemným dotykom a masážou sa odstraňujú z organizmu bloky na fyzickej a psychickej úrovni, výsledkom je pocit uvoľnenia, zbavenia sa vnútorného napätia a pocit hlbokej relaxácie. 
 
 
Anjelská svetelná terapia
 

Anjelská svetelná terapia (terapia anjelským svetlom) je harmonizácia tela jemným dotykom na jednotlivé meridiány a čakry. Pracuje sa na úrovni jemnohmotnej energie, kedy sa odblokovávajú bloky na fyzickej, emocionálnej a psychickej úrovni. Energia môže potom prúdiť uvoľňujúco a povzbudzujúco a tým sa zvätša harmonizuje aj životná sila pre vaše telo a  dušu. Pred samotnou terapiou sa tiež človek očistí pomocou aplikácie telovej sviečky.

 

Cena procedúry: 60 minút - cena 45 EUR

 

 

 

Prečistenie čakier a harmonizácia

 

Prečistenie čakier a harmonizácia pomocou osobne vyrábaných éterických olejov a krištálov. Na záver je aplikovaná telová sviečka na celkovú energetickú očistu tela. 

 

Cena procedúry: 60 minút - cena 45 EUR

 

 

 

Energetická harmonizačná terapia krištálmi

 

Jemná energetická masáž chrbta liečivými krištálovými tyčinkami. Prečisťuje auru, očisťuje telo od negatívnych energií, regeneruje Vašu myseľ.

 

Cena procedúry: 40 minút - cena 25 EUR