Detská relaxačná masáž

03.01.2018 18:09

Fotka Nádherné ženy.

Deti sú našou budúcnosťou a čo do nich vložíme, to sa nám vráti. Ako terapeut svojimi skúsenosťami, pozorovaním a prácou s deťmi som si uvedomila a je to aj moja cesta, že im treba pomáhať od útleho veku. Svoje bloky, nespracované emócie si neskôr nesú do dospelosti. Je doba indigových, krištáľových detičiek, ktorým treba pomôcť na ich ceste. Ja som si zvolila dotyk, ako prejav lásky na úrovni fyzickej aj emocionálnej.

Relaxačná masáž pre deti.
Jemná relaxačná masáž pre detičky je vhodná ako prevencia po zdravotnej stránke, ku správnemu vývinu a spevneniu chrbtového svalstva, prečisteniu lymfatického systému, posilnenie imunity. Ďalej po psychickej a emocionálnej, kde sa jemným dotykom uvoľňuje napätie, hnev, bloky a navodí sa rovnováha pri hyperaktívnych deťoch. Ako doplnok sa môže použiť liečivý minerál napr.krištáľ, ruženín, ktoré pôsobia očisťujúco, harmonizujúco a energeticky na telo.
Masíruje sa chrbátik, hrudník ruky, tvár a hlavička.
Olej- kokosový bio, za studena lisovaný, ktorý je vhodný aj pre alergikov v prípade alergií dieťaťa treba uviesť.Môže sa aj aromaterapeutickým olejom. 

Trvanie masáže: max.15 min
Cena: 8 eur
Vek: od 3 rokov


Ako doplnok ku prevencii je vhodné aj sviečkovanie.
Aplikuje sa pri nádche, zanesených dutinách, kašli, bolesti v ušiach, migrénach, v prítomnosti rodiča, viac info na
 www.svieckovanie.sk
www.joanah.sk
Teším sa na všetky detičky !
S láskou Joanah