BANKOVANIE (vákuová masáž) je metóda používaná v tradičnej čínskej medicíne. Masáž spočíva v prikladaní sklenených baniek, z ktorých sa pred aplikáciou ohňom odsaje vzduch, na telo. Banky sa prikladajú na miesta, kde sú svalové spazmy, blokácie chrbtice, prípadne nedostatočná funkcia vnútorných orgánov a pod. Masážou odstránime napätie, gelózy a spazmy svalov. Má detoxikačné účinky, zvyšuje imunitu, pôsobí na nervové preľadenie organizmu.

BIOLIFTING TVÁRE  je masáž tváre prírodnými prípravkami značky Dr. Nona obohatenými archebaktériou z Mŕtveho mora. Archea obsiahnutá v produktoch sa cez kožu do 10 minút vstrebáva do tela a tým optimálne pomáha k prirodzenej obnove buniek a tkaniva.

ANTICELULITÍDNA MASÁŽ  alebo ako hovorím - masáž pre krásne nohy - pôsobí pozitívne na rozklad tukového tkaniva problémových partií a zabraňuje ukladaniu tukových buniek na nesprávnych miestach. K masáži sa používajú špeciálne anticelulitídne oleje a telové mlieko. Pre maximálny účinok je možné v závere ošetriť nohy spevňujúcim telovým mliekom, alebo mliekom Solaris z produkcie Dr. Nona. Tieto mlieka majú vynikajúce účinky na pokožku tela.

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ  je masáž s príjemnou vôňou čokolády, ktorej predchádza kokosový peeling. Zložky kakaa v čokoláde pôsobia ako antioxidant, masáž má detoxikačné účinky na telo, pri masáži nôh pôsobí proti celulitíde, vyhladzuje pokožku, dodáva jej pružnosť a jemnosť. 

Lahodne pôsobí na psychiku, uvoľnuje a relaxuje myseľ.

 

LYMFODRENÁŽNA MASÁŽ Masáž lymfatického systému s účinkom rýchleho odplavenia únavových a odpadových látok z buniek a z medzibunkových priestorov, najmä z kože, podkožia a svalov s účinkom na rýchlu regeneráciu organizmu.

Lymfatická masáž sa výrazne podiela na skvalitnení vzhľadu kože, je účinná proti celulitíde, podporuje imunitný systém a je vhodná po športovom výkone a únave.

 

RELAXAČNÁ MASÁŽ Relaxčná masáž sa uskutočňuje  pomocou oleja, môže byť vhodne doplnená aromaterapiou, navodí pocit uvoľnenia.

 

TEHOTENSKÁ MASÁŽ Tehotenstvo vyvíja na ženské telo enormnú záťaž. Je to obrovský zázrak, že v tak krátkom čase vie "vyrobiť" nového dokonalého človiečika. Špeciálne pre budúce mamičky ponúkam jemné tehotenské masáže. Masáže sú výborné pre uvolnenie tlaku a pomáhajú zbaviť sa vody zadržiavanej v problémových partiách, zmierňujú sa opuchy členkov, opuchy rúk, (Pozor, pri silných opuchoch treba kontaktovať vášho lekára, môže ísť o znak preeklampsie.)